≪ Grįžti į pradžią

Nuo globos link galimybių: bendruomeninių paslaugų plėtra

Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos projekte „Nuo globos link galimybių: bendruomeninių paslaugų plėtra“ (ESF investicijų veiksmų programos 8 prioritetas „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ įgyvendinimo priemonė Nr. 08.4.1-ESFA-V-405) VšĮ Sudoku atrinko vieną iš partnerių, teikiančių paslaugas Tauragės, Marijampolės, Telšių regionuose teikti apsaugoto būsto, pagalbos priimant sprendimus, įdarbinimo su pagalba paslaugas asmenims turintiems proto ir/ar psichikos negalią.

Sudaryta partnerystės sutartis 2019 m. gruodžio 11 d. tarp Neįgaliųjų reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ir VšĮ „Sudoku“, dėl Europos sąjungos fondų investicijų lėšų bendrai finansuojamo projekto „Nuo globos link galimybių: bendruomeninių paslaugų plėtra“ sutartimi Nr. 08.4.1-ESFA-V-405-03-0001 įgyvendinimo.

Projekte dirba vidutiniškai vienu metu apie 25 darbuotojai (atvejo vadybininkus, socialiniai darbuotojai). Planuojama, kad paslaugas teiks apie 30 darbuotojų Tauragės, Telšių, Marijampolės regionuose.

Nuoroda į projekto vykdytojo tinklalapį http://www.ndt.lt/14269-2/

Marijampolės regione įsibėgėja Institucinės globos pertvarkos antrasis etapas
Tauragės regione įsibėgėja Institucinės globos pertvarkos antrasis etapas