≪ Grįžti į pradžią

Galimybė gyventi kitaip

Finansuojama Europos socialinio fondo lėšomis

Projekto Nr.

08.3.1-ESFA-K-413-01-0032

Remiantis įvairių atliktų tyrimų išvadomis nustatyta, kad ten, kur yra mažas gyventojų užimtumas, žemas pragyvenimo lygis, yra nemaža dalis gyventojų nepasitikinčių savimi, savo sugebėjimais, apimti nerimo, beviltiškumo, neretai piktnaudžiaujama alkoholiu, kas dar labiau „panardina“ į izoliaciją, vienatvę, stresinę būseną, galutinai prarandami darbiniai įgūdžiai, dėl ko iškrentama iš darbo rinkos.

Spręsti tokias susidariusias problemas, įgyvendinamas projektas „Galimybė gyventi kitaip“, finansuojamas pagal 2014-2020 metų Europos sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtrauktiems didinimas ir kova su skurdu“ įgyvendinimo priemonę Nr. 08.3.1- ESFA-K-413 „Socialinę atskirtį patiriančių asmenų integracija į darbo rinką“.

Projekto tikslas

Padėti socialinę atskirtį patiriantiems asmenims integruotis į darbo rinką

Projekto veiklos skirtos padėti Pagėgių savivaldybės teritorijoje gyvenantiems asmenims, šeimoms didinti savo savivertę, pasitikėjimą savimi, esant reikalui vaduotis nuo piktnaudžiavimo alkoholiu. Sieksime, kad kiekvienam norinčiam padėti sau ar savo šeimai, būtų prieinamos nemokamos profesionalios individualios atvykstančių specialistų konsultacijas.

Projektą įgyvendina

VšĮ „Sudoku“

Finansavimas

Projektas finansuojamas pagal 2014-2020 metų Europos sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtrauktiems didinimas ir kova su skurdu“ įgyvendinimo priemonę Nr. 08.3.1- ESFA-K-413 „Socialinę atskirtį patiriančių asmenų integracija į darbo rinką“.

Įgyvendinimo periodas

Projekto įgyvendinimo veiklų pradžia - 2018-04
Projekto trukmė 48 mėnesiai

Labai laukiame bet kokios informacijos apie pagalbos reikalingumą. Norime padėti Jums bei Jūsų šeimos nariams. Daugiau informacijos galite sužinoti paskambinę tel. 865615025, parašę el. paštu sudoku.zon@gmail.com